Chcesz wrócić do pracy? Poszukujesz odpowiedniej pomocy nad opieką dla dziecka? Sen z powiek zabiera Ci myśl, z kim zostawić swoje ukochane słoneczko, by czuło się bezpiecznie, by było spokojne, bezstresowo spędzało każdy dzień bez Ciebie? Tak najlepsza byłaby babcia, ciocia, kuzynka, zaufana koleżanka, ale co w sytuacji gdy takiej możliwości brak?

Opiekunka Zabierzów

Pozostaje nam mamom, przyszłym kobietom pracującym, poszukać odpowiedniej niani dla naszego szkraba. Najlepsze rozwiązanie by mieszkała blisko, była dyspozycyjna, miła, uśmiechnięta, godna zaufania, a co ważne by miała doświadczenie. Oddawanie własnego dziecka w obce ręce to nic przyjemnego. Ale może też, nic strasznego! W pobliżu miejsca pracy znaleźć można ogłoszenie: opiekunka Zabierzów – solidna, rzetelna, bez nałogów!
To jest to! Dzwonię, po kilku sygnałach miły głos, uf pierwsze wrażenie pozytywne. Tylko umówić się na spotkanie, przeprowadzić rozmowę, sprawdzić czy spełnia nasze oczekiwania. Krótki okres próbny. Tysiąc myśli przebiega przez głowę, a najbardziej kołacze Ci myśl:

Tak decyzja należy do Ciebie. Ty wybierz co jest dobre dla Twojego dziecka, indywidualna opieka, czy wędrówka dziecka do żłobka czy przedszkola.