Przeglądając ogłoszenia z ofertami pracy dla niani do dziecka często możemy natrafić na dość podobne wymagania. Przede wszystkim, większość rodziców oczekuje, że powierzy opiekę niani, która nie ma nałogów, w tym również nie pali papierosów. Oczekują także, by opiekunka była osobą odpowiedzialną, uprzejmą, miłą, empatyczną i kulturalną.

zatrudnię nianie Lublin

Ponadto, w wielu ofertach typu zatrudnię nianie Lublin rodzice wskazują także na konieczność pracy w godzinach porannych i wieczornych, jak również oczekują, że niania będzie posiadała własny samochód i prawo jazdy, dzięki którym łatwiej jej będzie dojeżdżać z dzieckiem w różne miejsca.

referencje dla opiekunki do dziecka

Rodzice często sprawdzają też referencje dla opiekunki do dziecka. Czy poprzedni rodzice, którzy powierzyli opiekę nad swoją pociechą danej osobie również są zadowoleni i czy mogliby polecić daną nianię również innym rodzicom. Jest to często kluczowe, bowiem nawet osoba, która pozornie wydaje się być bardzo miła i przyjazna, po pewnym czasie przebywania z dzieckiem okazuje się nie być tak empatyczna, jak się spodziewaliśmy. Ważne więc, by dobrze wybrać nianię i upewnić się od innych rodziców, że jest dobra.