Nieubłagany czas powrotu do pracy zmierza już nie tylko dużymi krokami, lecz ogromnymi. Z dnia na dzień coraz mniej czasu, coraz więcej negatywnych myśli, co zrobić z naszym ukochanym maluchem? Jak zawsze zostajesz bez pomocy dziadków, daleka odległość, praca i wiele innych czynników uniemożliwia ich pomoc. Nic innego Ci nie pozostaje jak znaleźć odpowiednią kandydatkę na nianię. Obaw masz zapewne wiele, bo przecież to ktoś obcy, oddajesz mu pod opiekę swój największy skarb. Swoje dziecko. Bezbronną istotę, która podczas Twojej nieobecności będzie zdana tylko na nianię. Przeglądasz setki ofert, ogłoszeń i wpada CI jedna z nich Opiekunka do dziecka Dzierżoniów. Zainteresowana czytasz ogłoszenie:

Opiekunka do dziecka Dzierżoniów

Jestem pogodną, energiczną, kreatywną i aktywną nianią kochającą dzieci ponad wszystko z wieloletnim doświadczeniem. Przez kilka lat byłam zawodową mamą zastępczą. Zaliczyłam pełny zakres kursów adopcyjno-opiekuńczych i dla opiekunów w wielodzietnych zawodowych rodzinach zastępczych. Zajmuje się dzieciaczkami w każdym wieku. W zakres mojej oferty wchodzą wszelkie czynności związane z opieką nad dzieckiem, zapewniam całodzienne domowe posiłki, także dla dzieci alergicznych.
Oferta ujęła Cię, dzwonisz i rozmawiasz, sympatyczny głos, spotkanie, tydzień próbny. Tak jest to odpowiednia kandydatka dla Ciebie i Twojego dziecka.