Wracasz do pracy, zostajesz oddelegowany w nieznane. Słyszysz nazwę miejscowości Bielawa. Odnajdujesz na mapie i już wszystko wiesz. Strach Cię przeszywa od stóp do głów. Co z dzieckiem, tutaj doskonała opiekunka, rewelacyjnie współpracująca, a tam nieznane. Mieszkanie zapewnione, wspaniała okolica, tylko ta opieka nad dzieckiem. Wpisujesz w wyszukiwarce internetowej niania bielawa, tysiące ofert, panie w różnym wieku, przeglądasz kolejne ogłoszenie i nic nie zwraca Twojej uwagi, aż tu nagle jest!

Niania Bielawa

Eureka! Niania Bielawa natrafiasz na ogłoszenie, ze zdjęciem, doskonałe referencje, doświadczenie. To jest tak osoba, której szukałaś podpowiada Ci serce, ale rozum nakazuje wszystko dokładnie sprawdzić. Dzwonisz, sympatyczny głos, kilka pytań i decydujesz się na przeprowadzenie wstępnej rozmowy.
Spotkanie za kilka dni, warto dobrze się przygotować, zastanowić się nad pytaniami, na jakie chcielibyśmy usłyszeć odpowiedź. Warto określić swoje wymagania, zakres, oraz sposób w jaki opiekunka naszego dziecka ma pracować.
Doba internetu pozwala na szybkie odnalezienie, tego czego poszukujemy. W tym przypadku mamy duże szanse, że odnajdziemy kogoś, kto zapewni Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa.