Witam! Szukam dobrej, odpowiedzialnej, uczciwej, ciepłej, kreatywnej, opiekuńczej niani do opieki na stałe w czasie mojej nieobecności w domu nad moja roczną córcią. Proponuje prace od zaraz na pół etatu (2 razy w tygodniu) z możliwością rozszerzenia do wymiarów całego etatu od czerwca-lipca. Zależy mi na dyspozycyjności kandydatki.

Niania Wałbrzych.

Do obowiązków niani będzie należeć, to wszystko co robi mama w trakcie jej obecności w domu, a mianowicie: dba o dziecko, uczy, tuli, uśmiecha się, rozmawia z maluchem, spaceruje, dba o rozwój fizyczny, gotuje zdrowe posiłki, pomaga je zjeść.
Preferuje nianie w wieku 20-55 lat, najchętniej z okolic Wałbrzycha bądź pobliskich miejscowości. Ważne jest dla mnie, aby to była osoba bez nałogów, słowna.
Takich ogłoszeń w różnych portalach można znaleźć bardzo dużo, warto określić swoje wymagania, by osoba rozpoczynająca pracę nie poczuła się wykorzystana lub pokrzywdzona. Pamiętajmy o dziecku, ono tak szybko nie zaufa nowej osobie, potrzebuje czasu. Może czasem warto doprecyzować tytuł o pomoc domową, jeśli taką jesteśmy zainteresowani. Bądźmy uczciwi wobec siebie jak i przyszłych kandydatek. Dużo lepiej wyglądać będzie tytuł Pomoc domowa, niania Wałbrzych.