Praca dla niań w agencji Ega Babysitter

Pełna oferta

Jeśli lubisz dzieci, a spędzanie z Nimi czasu sprawia Ci radość- zgłoś się do nas!Oferujemy pracę dla niań w profesjonalnej agencji, świadczącej usługi pośrednictwa pracy dla opiekunek. Poszukujemy osób o miłej aparycji w różnym przedziale wiekowym.

Mile widziane będzie wykształcenie w kierunku pedagogicznym lub pokrewnym oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Szukamy osób odpowiedzialnych, sumiennych, bez nałogów, kreatywnych, cierpliwych, uczciwych, z wysoką kulturą osobistą i z pozytywną energią oraz takich, które potrafią poradzić sobie w trudnych i kryzysowych sytuacjach. Potrzebujemy osób godnych zaufania, które z pełnym zaangażowaniem podchodzą do powierzonych im obowiązków.

Ega Babysitter nie tylko wymaga, ale także oferuje. Gwarantujemy swoją pomoc wszystkim nianiom, dokładając wszelkich starań by nasza współpraca przebiegała dla nich najkorzystniej. Zapewniamy dodatkowe szkolenia i kursy dla niań, aby podnieść ich kwalifikacje i pogłębić wiedzę na temat dzieci. Pomagamy w poradzie księgowej. Służymy również pomocą przy różnych formach zatrudnienia, w tym umowach uaktywniających – czyli takich, w których osoba zlecająca opiekę na dziećmi nie musi posiadać działalności gospodarczej, by móc taką umowę zawrzeć. To dobre i uczciwe rozwiązanie dla niań, gdyż mogą sprawować opiekę nad dziećmi w formie legalnego zatrudnienia. Umowa uaktywniająca zapewnia także ochronę socjalną osobie zatrudnionej na jej warunkach.

Gwarantujemy pomoc w znalezieniu odpowiedniej pracy dla niań i opiekunek.
W związku z tym prosimy o wypełnienie formularza z danymi, tak aby wybrać jak najlepszą ofertę pracy dopasowaną do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Skontaktuj się z naszą Agencją:

Oferta dla Niani

e-mail: ega.babysitter@gmail.com                                                              

tel: 533-827-188

Prosimy o przesłanie nam swojego CV oraz referencji z poprzedniej pracy.