Pośrednictwo pracy dla opiekunek do dzieci

Agencja EGA – babysitter jest firmą w Lublinie, która świadczy usługi rekrutacji i pośrednictwa niań oraz opiekunek dla dzieci oraz niań. Nasze działania są legalne- widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem: 14908

Nasza firma to również miejsce, w którym rodzic znajdzie wsparcie i pewność, że oddaje swoją pociechę w dobre i bezpieczne ręce. Priorytetem naszej agencji jest znalezienie jak najlepszej niani dla Waszych pociech, tak abyście mogli realizować swoje plany zawodowe oraz pasje. Przeprowadzimy szczegółową rekrutację, sprawdzimy kompetencje, opinie, rekomendacje z poprzednich prac kandydatek tak, aby mieć pewność i zdobyć Wasze zaufanie.

Zajmujemy się również pozyskiwaniem odpowiednich osób do odbierania dzieci ze szkoły, które równocześnie pomogą im w odrabianiu lekcji. Wychowywanie dzieci jest bardzo ważnym elementem. Jest to odpowiedzialna praca, dlatego dołożymy wszelkich starań aby współpraca między dzieckiem a Nianią zaowocowała na różnych poziomach.

Nasz główny cel to dostarczanie najwyższej jakości opieki za pośrednictwem wykwalifikowanych niań i opiekunek.

Oprócz opieki niani nad dziećmi, jesteśmy pośrednikiem między zorganizowanymi grupami dzieci (m.in. z przedszkoli, szkół podstawowych, żłobków) a różnego rodzaju atrakcjami przeznaczonymi dla maluchów. Współpracujemy z firmami, które realizują zabawy, warsztaty, wycieczki oraz imprezy dla najmłodszych.

Ważny jest dla nas rozwój dziecka, jego bezpieczeństwo i opieka. Nasza praca związana jest z dostarczaniem radości maluchom, aby każdy ich dzień z dzieciństwa był dobrym wspomnieniem w przyszłości.

14489569_1220648711332442_949446749_o

 

Współpracujemy z firmą „SukcesOn” – Szkołą Osiągania Sukcesów.

Łączą praktyczną wiedzę i doświadczenie z pedagogiczną pasją i kreatywnością psychologów, których misją jest szeroko rozumiana profilaktyka oraz edukacja prawidłowych ludzkich zachowań.

SukcesOn uczy odpowiedniej postawy, zmienia wzorce zachowań. Motywuje dzieci i zaangażuje w działanie, tak aby samodzielne podejmowały decyzje. Wskazują kierunki rozwoju by osiągały swoje cele i odnosiły sukcesy – obecnie i w przyszłości. SukcesOn pomaga również w nauce lepszego zapamiętywania, czytania ze zrozumieniem oraz walki ze stresem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na www.sukceson.pl.

Jeśli szukacie profesjonalnej niani z referencjamii z odpowiednim wykształceniem – nie mogliście trafić lepiej!

logo-sukceson