Opieka do dziecka na weekendy oraz godzinowa

Oferta i cennik Ega Babysitter

Przygotowaliśmy dla wszystkich rodziców wyjątkową ofertę opieki do dziecka na weekendy, opieki na godziny, oraz możliwości ustaleń indywidualnych. W gronie naszych niań znajdują się tylko najlepsze osoby, które pozytywnie przeszły wymagający proces rekrutacyjny. Tylko w Ega Babysitter znajdziecie dyplomowaną opiekę dla dzieci z odpowiednim doświadczeniem i dobrymi referencjami. Wiemy, jak istotne jest dla rodziców, by opiekunki po pedagogice zajmowały się ich pociechami, dlatego u wybranych niań stawiamy także na odpowiednie wykształcenie.

W zamian za usługę pośrednictwa pobieramy:
– w przypadku, kiedy niania pracuje regularne w określonych dniach lub godzinach na dłuższy okres, opłata jest jednorazowa- 290 zł
– w przypadku kiedy rodzic potrzebuje niani na godziny np. do dziecka chorego, do wyjścia z żona (mężem), do zastępstwa poprzedniej niani, do imprez okolicznościowych, opłata wynosi 4 zł od każdej przepracowanej godziny przez nianię – (np. 10 zł dla niani + 4 zł dla Agencji = 14 zł każda godzina).
– co miesięczny abonament w wysokości 20 zł. Obowiązuje on przez okres trwania umowy. Jest to opieka Agencji nad Rodzicami w przypadku, kiedy zatrudniona Niania z przyczyn losowych nie może dotrzeć do pracy. Wówczas nasza firma zobowiązuje się do znalezienia zastępstwa tymczasowego do konkretnego Dziecka.
– w przypadku, kiedy Rodzice naleźli nianię, natomiast potrzebują pomocy przy zrekrutowaniu jej – również służymy pomocą.
Promocje:

Dla każdego klienta, który poleci nas rodzinie z którą zaczniemy współpracować mamy 10% rabatu na nasze usługi.

Rodzice, którzy podjęli już raz współpracę z naszą Agencją, przy kolejnej umowie otrzymują 10% rabatu.

 

Large group of children posing isolated in white